Virtuální vánoční trh 2020
Vítáme vás na Virtuálním zámeckém vánočním trhu. Letošní okolnosti nás nutí oblíbenou akci přesunout do online prostoru. Přejeme vám příjemnou a inspirativní procházku zámeckým virtuálním trhem, šťastnou ruku při výběru dárků a veselé Vánoce!

Objednávejte teď / Dárky vyzvedněte 4. - 6. prosince na Zámku ve Žďáře n. Sázavou

Co Virtuální vánoční trh přináší?

Je jasné, že vánoční trh, který v loňském roce navštívilo 8000 lidí, nemůžeme uspořádat tak, jak jsme zvyklí z minulých let. Chceme však, aby vaše Vánoce byly i letos plné milých ručně vyráběných dárků, vánočních dekorací a voňavých regionálních dobrot, které prodejci kolem nás nabízejí. Náš Virtuální vánoční trh vám zjednoduší hledání kvalitních dárků a jejich doručení. Vyzvednout si je můžete na jednom místě a nebudete platit nic za dopravu. Zveme vás také do venkovních prostor vánočně vyzdobeného zámku, kde si můžete v klidu a na jednom místě od 4. do 6. 12. 2020 své objednané a zaplacené zboží vyzvednout. Pokud to situace dovolí, zařídíme v těchto dnech i prodej teplých vánočních dobrot a vykouzlíme tu pravou vánoční atmosféru.
Zároveň nám není lhostejné, že by spousta řemeslníků měla přijít o podstatnou část svých ročních příjmů. Chceme se s nimi setkávat i na dalších trzích. Podpořte je spolu s námi a navštivte naše virtuální zámecké tržiště!

Jak na zámeckém virtuálním tržišti nakupovat?

Vybrané zboží můžete objednat. Do objednávky prosím připište poznámku OSOBNÍ ODBĚR NA ZÁMECKÉM TRHU. Vyberte prosim poštovné - osobní odběr.
V případě komplikací se zadáním dopravy zdarma nás prosím, kontaktuje.
Zboží zaplaťte dle nabízených možností nebo domluvy a pak už jen stačí přijít na náš zámek a zakoupené zboží si vyzvednout.
Pozor, zboží je nutné objednat do konce listopadu!
Objednávky budou pro vás k vyzvednutí na zámku od 4. do 6. prosince.

Kdy si můžete dárky vyzvednout?

    pátek 4. 12.: 14 - 18 h
    sobota 5. 12.: 10 - 17 h
    neděle 6. 12.: 10 - 17 h

https://www.zamekzdar.cz/virtualni-vanocni-trh-2020/

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password