Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ e-shopu:

Roman Stražanec – ARS design, Golianovo 182, 95108 Golianovo, Slovenská republika - prevádzkovateľ internetového obchodu www.babywithbear.com

Účel, na ktorý spracuvávame osobné údaje:

Osobné údaje sú použité len kvôli vybaveniu objednávky ktorú ste si spravili v našom e-shope. Po odoslaní objednávky, doručení a po celkovom uzavretí objednávky, prípadne vybavení reklamácie tieto osobné údaje už nebudú použité. Všetky osobné údaje sú starostlivo chránené a nie sú za žiadnych okolností poskytnuté tretej strane.

Kto bude mať prístup k osobným údajom našich zákazníkov:

Osoba, ktorá objednávky vybavuje, ekonomická kancelária a firmy, ktoré zásielky prepravujú a doručujú. V našom prípade je to buď Slovenská pošta, Austrian post, DHL alebo kuriérske služby GLS a Hermes.

Osobné údaje potrebné pri registrácii v našom e-shope:

Meno, Priezvisko, prípadne názov firmy, IČO a kontaktná osoba, adresa (fakturačná a prípadne dodacia), e-mail a telefónne číslo.

Zmena alebo vymazanie osobných údajov:

Ak sa prihlásite do nášho e-shopu, máte možnosť zistiť, aké osobné údaje o vás evidujeme, môžete tieto dáta upravovať alebo vymazať. V prípade, že chcete Vašu registráciu úplne zrušiť stačí poslať e-mail na info@babywithbear.com

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password